WRÓĆ

Opinie Klientów Tanzania Advisor

Sprawdź

OPINIE KLIENTÓW

Aneta i Gracjan

Kilka słów od nas: Bardzo, ale to bardzo mocno polecamy wyjazd z Tanzania Advisor! Piotr odwalił kawał dobrej roboty, na którą nam zabrakło czasu, przygotowując się do Naszego ślubu i wesela!🌿 Portal i przewodnik dopracowany do najmniejszego szczegółu, gdzie znalazły się wszystkie ważne informacje. Konkretnie i na temat! Piotr bez najmniejszego problemu odpowiadał na nasze pytania.

Afryka to przepiękne miejsce na Ziemi warte odkrycia. Safari to coś, co każdy powinien zobaczyć! Szukaliśmy przygody życia i ją znaleźliśmy. Chcemy tam wrócić! 🦒🐘🦓🐆

Adam i Monika

Zazwyczaj podróżujemy samodzielnie, bez biur podróży i doradców. Planując pierwsze wakacje w Afryce, chcieliśmy mieć poczucie bezpieczeństwa i swobody w organizacji czasu. Piotr idealnie odpowiedział na nasze potrzeby – przez cały czas czuliśmy się zaopiekowani, towarzyszyli nam świetni przewodnicy o ogromnej wiedzy i życzliwości, a plan był dopasowany do naszych oczekiwań, pozwalał znaleźć równowagę między odpoczynkiem i odkrywaniem niesamowitej afrykańskiej przyrody.

Agnieszka i Wojtek (4-osobowa rodzina)

Marzycie o niesamowitych wakacjach pełnych niezapomnianych wrażeń, dzikiej przyrody i jednocześnie wypoczynku na rajskich plażach? Dzięki Tanzania Advisor spędziliśmy cudowne rodzinne wakacje w pełnym wielu atrakcji afrykańskim kraju. Pan Piotr zaplanował z nami każdy detal podróży, dzięki czemu mogliśmy poznać Tanzanię z każdej perspektywy: cudownych parków przyrody, rajskich i dziewiczych plaż nad oceanem, codziennego życia Tanzańczyków. W każdym odwiedzanym miejscu mieliśmy opiekę niesamowitych osób, które odkrywały przed nami wszystkie uroki Tanzanii. Podczas podróży mieliśmy pełne wsparcie organizatora, dzięki czemu czuliśmy się bezpiecznie i mogliśmy korzystać swobodnie z uroków odwiedzanych miejsc. Wszystkim Wam gorąco polecamy Tanzania Advisor, przeżyjecie niesamowite wakacje, a Pan Piotr zadba, aby były bezpieczne i pełne wrażeń.

Raz jeszcze wielkie podziękowania dla Pana Piotra od całej naszej rodziny za profesjonalną organizację naszych wymarzonych wakacji!!!

Ewelina i Mirek

Największym atutem Tanzania Advisor była dla nas możliwość tworzenia indywidualnego planu podróży. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na pomoc Piotra w przygotowaniu wyjazdu i nie żałujemy.
Przeżyliśmy niesamowitą przygodę podczas safari, jak również mogliśmy wypocząć w jednej z zanzibarskich miejscowości i cieszyć się widokiem niebiańskiej plaży.
Przygotowany specjalnie dla nas program wakacji był wyjątkowy, zróżnicowany pod względem atrakcji i dostosowany do naszych potrzeb i oczekiwań, czego nie mogliśmy znaleźć w ofercie żadnego znanego biura podróży.
Na uwagę zasługuje fakt, że na miejscu wszystko, począwszy od transferów, rezerwacji hotelowych czy spotkań z poszczególnymi przewodnikami, przebiegało sprawnie i bezproblemowo, tak że organizacja całego wyjazdu 10/10.
Szczerze polecamy Tanzania Advisor, bo jego wiedza o Tanzanii i profesjonalizm w tym, co robi, jest naprawdę imponująca, bez wahania wybralibyśmy jego usługę jeszcze raz.

Rafał i Monika

Dzięki wsparciu Piotra spędziliśmy wspaniałe 8 dni na Zanzibarze. Jego pomoc była nieoceniona. Nie tylko zaproponował nam niebanalny plan podróży dostosowany do naszych potrzeb, ale również zadbał o nas na miejscu, będąc w stałym kontakcie i upewniając się, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Na miejscu mieliśmy zapewnioną pełną opiekę łącznie z transferami, transportem pomiędzy naszymi punktami docelowymi i przewodnikami. Wszystko świetnie zaplanowane i zorganizowane. Warto spędzić trochę czasu przed wyjazdem, aby dobrze sprecyzować swoje oczekiwania i potrzeby z Piotrem, dzięki czemu podróż będzie naprawdę uszyta na miarę. Nam zależało m.in. na tym, aby dobrze poznać lokalną kuchnię, więc Piotr zaplanował nam warsztaty kulinarne i dał dużo rekomendacji na lokalne knajpki. Świetna dbałość o każdy szczegół (dedykowany Niezbędnik, który Piotr przygotował dla nas, naprawdę robi wrażenie) i profesjonalizm w połączeniu z wiedzą nt. tego, co warto/można zobaczyć na miejscu, są na wagę złota. Gorąco polecamy!

Joanna (podróż solo)

Dzięki Tanzania Advisor poznałam piękne miejsca na Zanzibarze. Przygotowany perfekcyjnie plan zwiedzania opisany w „Niezbędniku”, który okazał się bardzo przydatny na miejscu, opisany w nim był każdy dzień wraz z miejscami i innymi atrakcjami na wyspie, również z tymi kulinarnymi, czyli polecone restauracje oraz miejsca na wieczorny relaks. Dostałam również dostęp do portalu na stronie Tanzania Advisor, gdzie jest bardzo dużo przydatnych informacji o Zanzibarze. Na miejscu miałam stały kontakt z p. Piotrem. Wszystkie hotele zaproponowane przez Tanzania Advisor były wspaniałe – ZanziBlue w Matemwe, Baladin Zanzibar w Pingwe oraz Forodhani Park w Stone Town – każdy z tych hoteli bardzo polecam! Dziękuję za przygotowaną profesjonalnie podróż po tym cudownym kraju oraz za piękny powitalny list i smaczny poczęstunek w hotelu!

Natalia i Kamil

Tanzania Advisor oferuje coś więcej niż biuro podróży, niesamowite przeżycia, których próżno szukać w standardowej ofercie wycieczki do Tanzanii. Podczas wyjazdu czuliśmy się całkowicie zaopiekowani, Piotr trzymał rękę na pulsie każdego dnia. Wrażenia i wspomnienia z safari warte są wydanych pieniędzy, a turkusy oceanu na Zanzibarze sprawiają, że zapomina się o trudach podróży. Serdecznie dziękujemy za organizację.

Łukasz (grupa 9 osób)

Świetnie przygotowana pod wymagania klienta wycieczka na Safari i Zanzibar. 5/5. 

Piotr ma świetnie rozpoznane kontakty na miejscu i sprawdzone noclegi. Polecam w 100% 🙂 Grupa liczyła 9 osób i wszyscy zadowoleni. Byliśmy prawie 2 tygodnie i możemy podsumować – „Wakacje marzeń”.

Monika i Marek

Pragniemy serdecznie podziękować za zorganizowanie wyjazdu na game drive w Tanzanii. Zarówno wybór parków, jak i kolejność ich zwiedzania była dobrze przemyślana i trafiona. Każdy z 3 zaproponowanych parków był inny, dzięki czemu udało nam się skompletować Wielką Piątkę Afryki i każdego dnia znaleźć się w innej scenerii krajobrazu.

Należy również podkreślić, że czuliśmy się bardzo zaopiekowani przez cały nasz pobyt na lądzie.

Nasz przewodnik po safari wykazał się dużą wiedzą i znajomością zachowań dzikich zwierząt. Odpowiadał na każde nasze pytania, sam również dużo opowiadał o zwierzętach.

Wybór miejsca noclegowego podczas safari zarekomendowany przez pana Piotra również był bardzo trafny. Dobry stosunek ceny do jakości. Hotel czysty, wille duże i bardzo wygodne. Jedzenie bardzo dobre, a obsługa uprzejma.

Przygotowany przez p. Piotra niezbędnik przekazany nam przed wyjazdem okazał się bardzo przydatny, gdyż w przemyślany sposób porządkował wszystkie niezbędne informacje potrzebne zarówno przed, jak i w trakcie pobytu.

Polecamy Tanzania Advisor i p. Piotra jako profesjonalnego i sprawdzonego organizatora wycieczek na safari w Tanzanii.

Orysya (podróż solo)

Mój wyjazd do Tanzanii był udany i dopasowany do moich potrzeb i możliwości. Od początku z załatwianiem wszystkich potrzebnych formalności aż po powrót, interesowaniem się i chęcią pomocy w czasie podróży i podczas całego pobytu w tym przepięknym i wspaniałym kraju. Podróżowałam sama, ale dzięki Tanzania Advisor czułam się pewnie i bezpiecznie. Dziękuję za profesjonalną pomoc w zorganizowaniu mojej wycieczki, powitalny list i miłe powitanie w hotelu przez hotelowy personel. Byłam mile zaskoczona. Gorąco polecam każdemu, kto zdecyduje się na tę tropikalną podróż.

Natalia (grupa 9 osób)

Na przełomie grudnia i stycznia byliśmy w Tanzanii i na Zanzibarze. 4-dniowe safari przerosło nasze wyobrażenia o tym, ile wspaniałych krajobrazów, roślin i zwierząt można w Tanzanii zobaczyć – centralne i północne Serengeti, krater Ngorongoro – mieliśmy wątpliwości, czy wytrwamy 4 dni w dżipach, kurzu, pędząc po wertepach, a w ogóle tego nie zauważyliśmy. Wyjazd zorganizowany i zaplanowany doskonale, ukłon w stronę pana Piotra :). Awionetka z Aruszy do Serengeti, mimo sporych kosztów, okazała się dobrym pomysłem – zaoszczędziliśmy jeden dzień, a przy okazji widzieliśmy, co dzieje się pod nami:). Bardzo ważne było dla nas to, że mieliśmy przygotowany i rozpisany plan na każdy dzień pobytu, dzięki temu nie musieliśmy w popłochu szukać miejsc, gdzie i czy wymienić pieniądze, zastanawiać się, ile czasu będzie trwał dojazd – i tak dalej… Od nas również zależało, czy w danym miejscu staniemy dłużej, a inne po rzuceniu okiem odpuścimy – taka zaleta zwiedzania w małej grupie i z tolerancyjnymi przewodnikami.

Paweł z synem

Wyprawa na 2 tygodnie do Tanzanii była planowaną od lat wyprawą życia ojca z 15-letnim synem, która dla mnie miała być spełnieniem marzeń z dzieciństwa o prawdziwym safari w sercu Afryki, a dla syna świetną przygodą na zakończenie edukacji w szkole podstawowej.

Mogliśmy skorzystać z jakiegoś znanego biura podróży, jednak zdecydowałem się na kontakt z panem Piotrem Gaborem z Tanzania Advisor, będąc przekonanym, że jako ekspert od tego kraju najlepiej osobiście doradzi w wyprawie. Rzeczywiście nie zawiodłem się pod tym względem, kontakt z panem Piotrem jest znakomity, potraktował mnie jak swojego dobrego znajomego, nawiązaliśmy kontakt niemal koleżeński, spotkaliśmy się. Pod tym względem należy się wielkie uznanie jak pan Piotr podchodzi indywidualnie do klienta. Wyprawę zaplanował z aptekarską dokładnością, dał dostęp do portalu, która jest kopalnią wiedzy na temat Tanzanii i przygotował bardzo szczegółowy plan wyjazdu, gdzie każdy dzień został obszernie rozpisany.

Taki wyjazd dał mi możliwość przeżycia wielkiej przygody, której się jest reżyserem i aktorem, poznania kraju, ludzi tam żyjących, kultury, zwyczajów. Jadąc do Afryki samodzielnie, trzeba jednak pamiętać, że choć wszystko zostało przygotowane przez pana Piotra, a on sam jest podczas wyjazdu w bieżącym kontakcie, to trzeba też samodzielnie pilnować planu, harmonogramu dnia i godzin zbiórek. Dlatego wyjazd do Tanzanii warto potraktować bardziej jak przygodę, a nie typowy urlop.

Register Now!

Join the SetSail community today & set up a free account.