WRÓĆ

Informacje ogólne

O TANZANII KONTYNENTALNEJ

W tej części znajdziecie listę ogólnych porad, ciekawostek i informacji praktycznych, które okażą się przydatne w pierwszych dniach pobytu w północnej Tanzanii.

Dowiecie się, na co zwrócić uwagę w restauracjach, jak zachować się wobec ulicznych sprzedawców, czego absolutnie nie robić w Aruszy, a także uzyskacie bardzo praktyczne wskazówki co do procedur lotniskowych w portach lotniczych Kilimanjaro, Arusha i Dar es Salaam.

20190921_112123a
Odtwórz wideo

Odkryj atrakcje

Aruszy

Lokalne atrakcje

Gastronomia i życie nocne

Hotele

Spędź wyjątkowe

POPOŁUDNIE Z JONASEM

W pierwszym dniu Waszej podróży i spotkania z obyczajami panującymi w Tanzanii nieocenionym towarzyszem będzie Jonas, który oprowadzi Was po Aruszy, a w szczególności po największym targu w mieście, gdzie dzięki temu będziecie się czuli bardziej komfortowo. Po spacerze w centrum wsiądziecie do dala dala, a następnie Jonas i jego znajomi zawiozą Was do jego domu, gdzie zasiądziecie do kolacji z jego rodziną.

Zwiedzanie miasta z lokalnym przewodnikiem, przejażdżka słynnym dala dala i kolacja w domu rodowitych Tanzańczyków położonym u podnóża wulkanu Mount Meru – czy można lepiej zacząć swoje afrykańskie wakacje?

Przeżyj niezapomniane

SAFARI W TANZANII

propozycja 3
Odtwórz wideo

Informacje praktyczne

Dlaczego polecam safari z Muswadiku

Parki narodowe

Lokalne atrakcje

Kempingi

Rekomendowane programy safari

Przekonaj się, jak żyją

PRAWDZIWI MASAJOWIE

W tej sekcji wprowadzę Was w świat widziany oczyma Masajów. To jedyne w swoim rodzaju plemię, które znane jest chyba każdemu. Jego mieszkańcy słyną z osobliwego ubioru – noszą charakterystyczne czerwone lub niebieskie koce, a kobiety także specyficzne ozdoby. Masajowie słyną z zamiłowania do skakania, piją surową krowią krew, a ich domy zbudowane są z krowich odchodów.

Dzięki autorskiej wycieczce jako jeden z niewielu na świecie umożliwię Wam tak autentyczne spotkanie z Masajami, w ramach którego mieszkańcy jednej z wiosek przyjmą Was w gościnę jak swoich. Wieczorem upieczecie na ognisku kozę, spędzicie niezapomnianą noc w masajskiej chatce, rano wydoicie krowy, a następnie odwiedzicie zupełnie nieturystyczny masajski targ.

Kim są Twoi

Lokalni przewodnicy

Jonas

PRZEWODNIK PO
Aruszy

Muswadiku

ORGANIZATOR
SAFARI

Seif

PRZEWODNIK PO
SAFARI

Register Now!

Join the SetSail community today & set up a free account.