WRÓĆ

Informacje ogólne

O TANZANII KONTYNENTALNEJ

W tej części znajdziecie listę ogólnych porad, ciekawostek i informacji praktycznych, które okażą się przydatne w pierwszych dniach pobytu w północnej Tanzanii.

Dowiecie się, na co zwrócić uwagę w restauracjach, jak zachować się wobec ulicznych sprzedawców, czego absolutnie nie robić w Aruszy, a także uzyskacie bardzo praktyczne wskazówki co do procedur lotniskowych w portach lotniczych Kilimanjaro, Arusha i Dar es Salaam.

20190921_112123a
Odtwórz wideo

Odkryj atrakcje

Aruszy

Lokalne atrakcje

Gastronomia i życie nocne

Hotele

Spędź wyjątkowe

POPOŁUDNIE Z JONASEM

W pierwszym dniu Waszej podróży i spotkania z obyczajami panującymi w Tanzanii nieocenionym towarzyszem będzie Jonas, który oprowadzi Was po Aruszy, a w szczególności po największym targu w mieście, gdzie dzięki temu będziecie się czuli bardziej komfortowo. Po spacerze w centrum wsiądziecie do dala dala, a następnie Jonas i jego znajomi zawiozą Was do jego domu, gdzie zasiądziecie do kolacji z jego rodziną.

Zwiedzanie miasta z lokalnym przewodnikiem, przejażdżka słynnym dala dala i kolacja w domu rodowitych Tanzańczyków położonym u podnóża wulkanu Mount Meru – czy można lepiej zacząć swoje afrykańskie wakacje?

Przeżyj niezapomniane

SAFARI W TANZANII

propozycja 3
Odtwórz wideo

Informacje praktyczne

Dlaczego polecam safari z Muswadiku

Parki narodowe

Lokalne atrakcje

Kempingi

Rekomendowane programy safari

Przekonaj się, jak żyją

PRAWDZIWI MASAJOWIE

W tej sekcji wprowadzę Was w świat widziany oczyma Masajów. To jedyne w swoim rodzaju plemię, które znane jest chyba każdemu. Jego mieszkańcy słyną z osobliwego ubioru – noszą charakterystyczne czerwone lub niebieskie koce, a kobiety także specyficzne ozdoby. Masajowie słyną z zamiłowania do skakania, piją surową krowią krew, a ich domy zbudowane są z krowich odchodów.

Dzięki autorskiej wycieczce jako jeden z niewielu na świecie umożliwię Wam tak autentyczne spotkanie z Masajami, w ramach którego mieszkańcy jednej z wiosek przyjmą Was w gościnę jak swoich. Wieczorem upieczecie na ognisku kozę, spędzicie niezapomnianą noc w masajskiej chatce, rano wydoicie krowy, a następnie odwiedzicie zupełnie nieturystyczny masajski targ.

Kim są Twoi

Lokalni przewodnicy

Jonas

PRZEWODNIK PO
Aruszy

Muswadiku

ORGANIZATOR
SAFARI

Seif

PRZEWODNIK PO
SAFARI

Zarządzaj plikami cookies

Register Now!

Join the SetSail community today & set up a free account.