WRÓĆ

Kilka słów

O MNIE

piotr gabor

Nazywam się Piotr Gabor i mieszkam w Krakowie. Rodzina wspomina, że w wieku 5 lat, wodząc palcem po mapie, nauczyłem się nazw wszystkich państw, ich flag i stolic. Od tamtej pory, przez kolejne 30 lat, cały czas fascynowało mnie poznawanie nowych miejsc, a swoją stopę postawiłem w 31 krajach.

Uwielbiam samodzielnie organizować wyjazdy dla mnie i moich bliskich, poznawać kulturę i mieszkańców odwiedzanych krajów, a przede wszystkim doświadczać za każdym razem czegoś, co będę pamiętał do końca życia.

Pamiętam dzień, w którym spacerując po jednej z zanzibarskich plaż, pomyślałem, że prawdziwą frajdę sprawiłoby mi podzielenie się swoją pasją z innymi, nie tylko najbliższymi. Tanzania okazała się najbardziej fascynującym a jednocześnie wymagającym kierunkiem do organizacji podróży na własną rękę. Dlatego postanowiłem, że to właśnie ten kraj chcę pokazywać tym, którzy marzą o spotkaniu z prawdziwą Afryką.

W ciągu 18 miesięcy od tamtego dnia spędziłem ponad 2000 godzin na porządkowaniu zdjęć, opracowywaniu 700 stron materiałów i witryny internetowej, konsultacjach z hotelami i miejscowymi przewodnikami, aby dziś, pod marką Tanzania Advisor, podzielić się z Tobą moimi doświadczeniami i przygotować Twój wyjazd tak, jakbym robił to dla siebie – z sercem, pasją i ogromną dbałością.

Poza tym uwielbiam sport w każdej postaci, mecze mogę oglądać codziennie. Lubię gotować, śmiać się i żartować, a czasem powiedzieć o dwa szczere słowa za dużo 🙂 Zawodowo związany jestem też z branżą tłumaczeń językowych.

piotr gabor
Zarządzaj plikami cookies

Register Now!

Join the SetSail community today & set up a free account.